>

مقایسه ماژول های آنتی ویروس های امنیتی 2017

نوشته شده توسط: shahin منتشر شده در: جدیدترین ها تاریخ: 2017-04-14 بازدید: 431 دیدگاه: 0

در این مطلب سایت معتبر pcmag.com به مقایسه ماژول ها و افزونه های برترین نرم افزار های امنیتی و آنتی ویروس پرداخته است.

سایت معتبر pcmag.com که مجهز به لابراتوری پیشرفته میباشد به تازگی لیستی متشکل از بهترین آنتی ویروس ها و عملکرد ماژول های آنان را ارائه داده است.
از میان 46 محصول امنیتی، 10 محصول به عنوان آنتی ویروس هایی با عملکرد خوب و بالاتر ارزیابی شده اند. با هم به بررسی این موارد میپردازیم:

 

10 محصول امنیتی زیر در ابتدا بررسی شدند:
McAfee , Webroot , Bitdefender , Symantec , Kaspersky , Avast , Emsisoft , Eset , F-Secure , Trend Micro

ماژول های زیر نیز در به عنوان امتیاز و ویژگی های یک آنتی ویروس ایده آل انتخاب شدند:

On-Demand Malware Scan: این نوع اسکن و در کل ماژول On-Demand یکی از لایه های حفاظتی مهم هر آنتی ویروسی میباشد که نقش به سزایی در مقابله با الودگی های مختلف اعم از تروجان هورس ها، باج افزاران و دیگر آلودگی های مخرب دیگر دارد.

On Access Malware Scan: این نوع اسکن نیز دیگر لایه ی دفاعی مهم آنتی ویروس میباشد که نیز وظیفه ی اسکن و شناسایی مخرب ها و آلودگی های مهم را نیز دارد.

Website Rating: امتیاز دهی وب سایت نیز امتیاز دهی کاربران به محصولات از طریق وب سایت pcmag.com میباشد که به نوعی میتواند آن را آرای مردمی حساب کرد.

Malicious URL Blocking: بستن و بلوک کردن آدرس سایت های مشکوک به کلاهبرداری، تروجان، باج افزار و نرم افزار های جاسوسی که بدون اطلاع کاربر بر روی سیستم شخص نصب میشود. این ویژگی اهمیت به سزایی دارد زیرا که سایت های مشکوک به کلاهبرداری غالبا درگاه های بانکی جعلی میباشند که ممکن اطلاعات حساب بانکی و کارت بانکی شما را به سرقت ببرند یا نیز از درگاه های جعلی کاربر را اغوا کنند که معمولا صدمات مالی جبران ناپذیری وارد میشود.

Phishing Protection: این قابلیت نیز مانند قابلیت بالا سایت های مربوط به کلاهبرداری جعلی را نیز بلوک میکنند.

Behavior Based Detection: شناسایی رفتارسنجی نیز از دیگر قابلیت های مهم یک آنتی ویروس ایده آل میباشد. رفتار سنجی آنتی ویروس تعیین میکند که آیا مورد مورد نظر جزو آلودگی های حاد میباشد و  چگونگی مقابله با آلودگی های متفاوت را تعیین میکند.

Bonus Vulnerability Scan: امتیاز اسکن آسیب پذیری

 

در پایان تمامی محصولاتی که توانسته اند ویژگی ها و ماژول های بالا را به درستی و کامل در سیستم کاربران اعمال کنند ذکر شده است

آنتی ویروس های McAfee , Bitdefender , Avast , Kaspersky توانسته امتیاز کامل را به عنوان یک آنتی ویروس ایده آل کسب کنند.
برای اطلاعات بیشتر از دیگر محصولات به جدول بالا مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

ضد هرزنامه

captcha

2008 - 2015 ©
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت پانا فناور پارسیان می باشد
برگرفته از اپن کارت فارسی