>

امکانات جدید آنتی ویروس بیت دیفندر برای مقابله با باج افزار ها

نوشته شده توسط: shahin منتشر شده در: آموزشی تاریخ: 2016-09-28 بازدید: 1029 دیدگاه: 0

در این آموزش، ما تغییراتی که در آخرین به روز رسانی کنترل پنل بیت دیفندر لحاظ شده است را درج کرده ایم، همچنین امکانات آنتی ویروس بیت دیفندر برای مقابله با باج افزار ها را نیز برده ایم.

http://fullscan.irکنترل تهدیدات پیشرفته (ATC):

کنترل تهدیدات پیشرفته یا همان ATC، میزان هوش مصنوعی آنتی ویروس بیت دیفندر میباشد. هرچقدر این ماژول پیشرفته تر و به روز رسانی بیشتری داشته باشد قادر به شناسایی آلودگی ها و خصوصا باج افزار های مخرب در سطح شبکه میشود. این ماژول قادر است در سه شرایط بر روی سیستم نظارت خود را انجام دهد.

  • Aggressive (سختگیرانه) : شما میتوانید با انتخاب این نوع شرایط، یک نظارت شدید و سخت گیرانه را بر روی سیستم های مجموعه اعمال میکند. در این شرایط احتمال ورود آلودگی به سیستم یا مجموعه در کمترین میزان ممکن قرار میگیرد.(پیشنهاد میشود با توجه به شرایط حال حاضر و شیوع طیف وسیعی از باج گیران، این گزینه فعال باشد).
     
  • Normal (معمولی) : انتخاب این گزینه یک نظارت عادی و نه چندان سخت گیرانه را در مجموعه لحاظ میکند. به صورت پیش فرض این گزینه بر روی سازمان ها فعال میباشد.
     
  • Permissive (پایین) : انتخاب این گزینه یک نظارت پایه و پایین را بر روی سیستم لحاظ میکند. معمولا در این حالت ماژول ATC به نرم افزار های کرک شده یا بدون لایسنس اخطاری نمیدهد. ولی توصیه میشود هرگز وضعیت این ماژول بر روی این گزینه فعال نباشد.
     

Default Actions For infected Application – اقدام پیشفرض برای نرم افزار های آلوده

Disinfect : ویروس کشی نرم افزار
Block : بستن نرم افزار
Take No Action : هیچ اقدامی صورت نگیرد

با قرار دادن یکی از سه گزینه ی بالا این اقدام ها بر روی نرم افزار ها یا فایل های آلوده انجام میشود.

 

واکسن باج گیر (Ransomware Vaccine):

این ماژول به تازگی و در آخرین به روز رسانی نسخه ی سازمانی بیت دیفندر گرویتی زون بر روی سرور های ابری ارائه شده است. وظیفه ی این ماژول به صورت تخصصی شناسایی باج افزار های مخرب و جلوگیری از اجرای آنان بر روی سیستم های کاربران میباشد.

واکسن باج افزار بیت دیفندر

 

به روز رسانی (Update):

در قسمت General و در بخش Update Locations نیز تغییراتی ایجاد شده است. پنل به طور پیش فرض ریلی های موجود در مجموعه را برای آپدیت انتخاب  میکند در صورت قطع ارتباط سیستم های مجموعه با ریلی میتوانید با فعال کردن گزینه پایینی Use upgrade.bitdefender.com as fallback Location تمامی آپدیت ها را به صورت مستقیم از سایت خود بیت دیفندر دانلود کنید(البته در صورت دسترسی مستقیم سیستم ها به اینترنت).

Update Ring:

گزینه ی آپدیت رینگ، برای تعیین میزان سرعت به روز رسانی های سیستم ها در مجموعه میباشد.

به روزرسانی آرام (Slow Ring): به روز رسانی آرام برای زمانی میباشد که ترافیک شبکه و مجموعه شما سنگین میباشد یا در ساعات شلوغی قرار دارد، در اینصورت شما میتوانید با انتخاب این گزینه سرعت به روزرسانی ها و آپدیت های دریافتی کلاینت ها را به سرعتی آرام و تدریجی تعیین کنید

به روز رسانی سریع (Fast Ring): به روز رسانی سریع برای زمانی میباشد که شما محدودیت ترافیک شبکه ندارید پس در این صورت با انتخاب این گزینه به روزرسانی های شما هرچه سریعتر انجام میشود.

آپدیت بیت دیفندر گراویتی زون

گزارشات (Reports)

گزارشات از این پس به صورت فایل های فشرده ضمیمه شده به ایمیل شما ارسال میشود. پس از وارد شدن به قسمت Reports شما میتوانید با وارد کردن ایمیل خود گزارشات مبنی بر وضعیت شبکه خود در زمان های مشخص را در قالب یک فایل زیپ دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ضد هرزنامه

captcha

2008 - 2015 ©
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت پانا فناور پارسیان می باشد
برگرفته از اپن کارت فارسی