>

پایداری محصولات امنیتی اندروید

نوشته شده توسط: admin منتشر شده در: جدیدترین ها تاریخ: 2017-03-09 بازدید: 1342 دیدگاه: 0

آخرین رده بندی مقاومت و پایداری محصولات امنیتی در اندروید

اگر یک برنامه به دنبال کسب بالاترین نمره از 13 تست در لابراتواری باشد، باید واقعا بالاترین عملکرد را ارائه دهد. آزمایش کنندگان عملکرد حفاظت و قابلیت استفاده را ارزیابی می کنند و همچنین نگاهی به رنج ویژگیهای اضافی می اندازند. در حال حاضر 25 برنامه تحت آزمون پایداری در لابراتواری وجود دارند که هر کدام برای به دست آوردن نمره بالاتر رقابت می کنند. در حال حاضر، AV-TEST پس از 6 ماه (می تا سپتامبر 2016)، ارزیابی از برنامه ها به عمل آورده است.

در پایان این تست 7 برنامه بیشترین امتیاز را کسب کردند.

در حالیکه تا کنون تنها 7 برنامه از 25 برنامه موفق به دستیابی امتیاز کامل شده اند، 7 برنامه بعدی تنها با 0.2 اختلاف در پشت سر آنها قرار گرفته اند. این بدین معنی است که بیش از 50% تمام برنامه های تست شده واقعا خوب هستند. در میان 14 برنامه ذکر شده در مجموع 6 نرم افزار محافظ سیستم رایگان می باشد.

برنامه هایی با 13 امتیاز کامل شامل Baidu , Tencent , Symantec , Sophos , Qihoo 360 , Kaspersky Lab , Bitdefender می باشند. برنامه هایی با امتیاز 12.8 در یک چیز مشترک هستند: همه آنها یک خطای کوچک در آزمون مربوط به عملکرد حفاظت دارند که باعث شده از 6 امتیاز 5.8 امتیاز را دریافت کنند، که این اختلاف کوچک ممکن است باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری شود.

 

رتبه اول : Bitdefender (Mobile Security) , Baidu (Mobile Security) , Kaspersky Lab (Internet Security for Android) , Qihoo 360 (360 AntiVirus) , Sophos (Mobile Security) , Symantec (Norton Mobile Security) , Tencent (WeSecure)

رتبه دوم : Trend Micro (Mobile Security) , Intel Security (McAfee Mobile Security) , G Data ( Internet Security) , ESET (Mobile Security & Antivirus) , Cheetah Mobile (CM Security) , Cheetah Mobile (Clean Master) , AhnLab (V3 Mobile Security)

رتبه سوم : Antiy (AVL) , Ikarus (Mobile Security)

رتبه چهارم : Avast (Mobile Security) , Avira (Antivirus Security) , BullGuard (Mobile Security)

رتبه پنجم : PSafe (Total)

رتبه ششم : AVG (AntiVirus)

رتبه هفتم : Quick Heal (Total Security)

رتبه هشتم : Webroot (SecureAnywhere Mobile)

رتبه نهم : NSHC (Droid-x 3)

رتبه دهم : Alibaba (Mobile Security)

دیدگاهتان را بنویسید

ضد هرزنامه

captcha

2008 - 2015 ©
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت پانا فناور پارسیان می باشد
برگرفته از اپن کارت فارسی