>

آموزشی

Rss

زیر مجموعه

بیت دیفندر خانگی (10)

نکات فنی و آموزشی نسخه های خانگی آنتی ویروس های بیت دیفندر

بیت دیفندر شبکه (21)

آنتی ویروس های بیت دیفندر تحت شبکه (سازمانی) چگونه کار می کند

نصب می شود و قابلیت ها و امکانات آن چیست

نوشته شده توسط: shahin منتشر شده در: آموزشی بازدید: 621 دیدگاه: 0

در اینجا 10 نکته ی مهم توسط متخصصان شبکه و امنیت را برای شما دست چین کرده ایم. رعایت این 10 نکته ی ساده اما کارآمد امنیتی تاثیر بسزایی در امنیت شبکه و مجموعه شما خواهد داشت.

نوشته شده توسط: shahin منتشر شده در: آموزشی بازدید: 1029 دیدگاه: 0

در این آموزش، ما تغییراتی که در آخرین به روز رسانی کنترل پنل بیت دیفندر لحاظ شده است را درج کرده ایم، همچنین امکانات آنتی ویروس بیت دیفندر برای مقابله با باج افزار ها را نیز برده ایم.

نوشته شده توسط: shahin منتشر شده در: آموزشی بازدید: 823 دیدگاه: 0

در اینجا به ماهیت کلی باج افزار میپردازیم

نوشته شده توسط: shahin منتشر شده در: آموزشی بازدید: 3815 دیدگاه: 0

باج گیر zepto یک نوع تروجان از نوع لاکی باج گیر میباشد. آلودگی zepto به گونه ای طراحی شده است که تمامی نسخه های ویندوز از ویندوز xp تا ویندوز 10 را پوشش میدهد. تروجان های باج گیر، همانند باج گیر zepto تهدیدآمیز میباشند زیرا با وجود پاکسازی خود ویروس  فایل های قربانی همچنان غیرقابل دسترس میباشند. سرانجام باج گیر فایل های سیستم را گروگان گرفته، آن ها را رمزگذاری کرده و درخواست مبلغی جهت رمزنگاری فایل ها میکند. از آنجایی که بازیابی فایل های رمزگذاری شده بدون الگوریتم رمزنگاری غیرممکن میباشد. توصیه میشود که کاربران ویندوز اصلاحات شدید امنیتی را در مجموعه و یا سیستم های خود لحاظ کنند تا تلفات ناشی از اینگونه حملات باج گیر به حداقل برسد.

نوشته شده توسط: admin منتشر شده در: آموزشی بازدید: 1648 دیدگاه: 0

اگر سیستم شما نشانه هایی از آلودگی دارد ولی هیچ  تروجانی یا ویروسی در آن شناسایی نمی شود بهتر است فرم مراقبت از مشتری را بصورت آنلاین پر نمائید مطمئن باشید که ما با استفاده از اطلاعات زیر که به کمک آن می توانیم بطور کامل علت را بررسی و راه حل مناسبی ارائه نمائیم:

نوشته شده توسط: shahin منتشر شده در: آموزشی بازدید: 1045 دیدگاه: 0

سازمان F.T.C )کمیسیون تجارت فدرال) در رابطه با آلودگی های باج افزار به سازمان ها و مراکز هشدار داد. وی افزود که باج افزار ها اکنون خطرناک ترین آلودگی های موجود در فضای اینترنت میباشند.

2008 - 2015 ©
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت پانا فناور پارسیان می باشد
برگرفته از اپن کارت فارسی